نشان انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

نشان: انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

برنامه اکران «لس آنجلس-تهران» قطعی نیست

تینا پاکروان کارگردان فیلم سینمایی «لس آنجلس-تهران» راجع به چگونگی اکران این فیلم به مهر، گفت: به علت وجود بحران اکران در سینما تمام فیلم های رو پرده..

ادامه مطلب

گفت‌وگو با «جانی گرین‌وود» به بهانه حضورش در فهرست نامزدهای اسکار

امسال در کنار چهار آهنگساز برجسته نامزد اسکار که شهرتی بین المللی در ساخت موسیقی فیلم دارند، نام «جانی گرین وود» هم آمده؛ یکی از اعضای گروه موسیقی..

ادامه مطلب

هیات داوران جایزه‌ی مستند برلین معرفی شدند

مسئولان جشنواره فیلم سه سینماگر را به عنوان هیئت داوران جهت گزینش عالی ترین اثر مستند (غیرداستانی) این مناسبت سینمایی معرفی کردند. هیات داوران ..

ادامه مطلب

پوستر فیلم سینمایی «سوء تفاهم» رونمایی شد

به گزارش ایلنا، «سوء تفاهم» آخرین اثر احمدرضا معتمدی است که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اکران می شود. پوستر فیلم سینمایی «سوء تفاهم» رونمایی ش..

ادامه مطلب

عالی ترین فیلم های جورج رومرو، پدر زامبی ها

اگر در دنیا یک فیلمساز ثابت کرده باشد جهت ساخت یک فیلم به یادماندنی، پرمحتوا و سرگرم کننده نیازی به میلیون ها دلار پول و حجم زیادی از جلوه های خاص و ستا..

ادامه مطلب

وقتی «سفید برفی و هفت کوتوله»، دست از سر کارگردان زن برنداشتند

زهرا شایان فر می‌گوید تصویر «سفید برفی و هفت کوتوله» آن قدر دست از سرش برنداشت تا دست‌آخر در قالب نمایش «برج‌های خاموش» روی صحنه آمد. وقتی «سفید برفی و ..

ادامه مطلب

هیچ‌وقت به جایزه فکر نمی‌کنم ، گلایه امیرمحمد زند از گروه تحریریه سایت های سفارشی در جشنواره فیلم فجر

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من کلاً به جایزه امیدوار نیستم لیکن جوایز جشنواره فیلم فجر سفارشی داده و گرفته می شود بنابراین من هیچگاه جهت جایزه کار نکر..

ادامه مطلب

همه می خواهند لوکس باشند بدون تلاش ، ازدواج مسئولیت خطیری است

سلامت روان تابع شرایط مختلفی است ولی عموم کارشناسان اعتقاد دارند داشتن خانواده سالم نقش مهمی در سلامت روان دارد. ازدواج مسئولیت خطیری است / هم..

ادامه مطلب