نشان انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

نشان: انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

بعضی تلاش دارند معاونت ترافیک را به حاشیه بکشند / مشاور فرهنگی معاونت ترافیک شهرداری تهران

مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر برکناری معاون شهردار را تکذیب کرد.  مشاور فرهنگی معاونت ترافیک ..

ادامه مطلب

توصیه مدیریت بحران جهت وزش باد شدید و گردوخاک احتمالی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سخنگوی شرکت پیشگیری و مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از وزش باد شدید با احتمال وقوع گرد و خاک در مناطق جنوبی و غربی پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

آخرین خبرها از طرح انتقال پایتخت

معاون وزیر راه با تأکید بر اینکه برطرف پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران جزو اولویت‌های اساسی نظام سیاسی کشور محسوب می‌شود، گفت: قطعا ساماندهی پرسشها پایتخت کشو..

ادامه مطلب

زلزله دیشب ربطی به گسل پایتخت کشور عزیزمان ایران ندارد ، اعزام اکیپ ام

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه تا ظهر امروز یک اکیپ جهت امداد، کمک‌رسانی و اهدای موادغذایی و بهداشتی به مناطق زلزله زده اعزام می شود،گفت: زلزله ..

ادامه مطلب

نهنگ آبی به کشور عزیزمان ایران نمی‌رسد؟!

بازی نهنگ آبی که این روزها در میان نوجوانان کشورهایی مانند روسیه و فرانسه موجب رفتارهای خطرناکی ازجمله خودکشی نیز شده، تهدیدی جهت نوجوانان در اینترنت به شمار م..

ادامه مطلب

پسر نماینده مجلس از کاندیداتوری شهرداری انصراف داد

مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی راجع به اخبار منتشره در روزهای اخیر مبنی بر گزینش پسرش به عنوان شهردار چمخاله توضیحاتی ارائه کرد. ..

ادامه مطلب

از کودک آزاری تا کودک ربایی

اتفاقاتی که در هفته های اخیر جهت چند کودک رخ داده و از بااهمیت ترین آنها اتفاق پارس آباد بود که به ربوده شدن و قتل آتنا اصلانی انجامید،نگرانی هایی را..

ادامه مطلب