نشان انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

نشان: انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی فرار از آفتاب سوختگی با فناوری هوش مصنوعی

بسیاری از مردم دلواپس آن هستند که حضور مستمر آنها در فضاهای باز منجر به آفتاب سوختگی و سوزش شدید پوست بدنشان شود، ولی جهت حل این مسئله راه حل تازه ای اختراع شده

فرار از آفتاب سوختگی با فناوری هوش مصنوعی

فرار از آفتاب سوختگی با فناوری هوش مصنوعی

عبارات مهم : آفتاب

بسیاری از مردم دلواپس آن هستند که حضور مستمر آنها در فضاهای باز منجر به آفتاب سوختگی و سوزش شدید پوست بدنشان شود، ولی جهت حل این مسئله راه حل تازه ای اختراع شده است است.

به گزارش مهر به نقل از دیجیتال ترندز، یک شرکت تجاری محصول هوشمند کوچکی به نام Qsun اختراع کرده که در قالب یک گیره کوچک به لباس شما متصل می شود و با استفاده از آن نه تنها می توانید جلوی آفتاب سوختگی خود را بگیرید، بلکه از این طریق درخواهید یافت که به اندازه کافی ویتامین دی جهت تامین نیازهای بدن خود دریافت کرده اید یا خیر.

QSun جهت انجام وظایف خود مجهز به حسگرهای پیشرفته ای است که میزان اشعه ماورا بنفش دریافتی بدن را به طور لحظه به لحظه اندازه گیری می کنند و بر همین اساس به کاربر اطلاع می دهند که مدت وقت مناسب جهت حضور وی در زیر نور خورشید چه میزان هست. در صورت اتمام مدت وقت کافی، این ابزار خبر هشداری را جهت گوشی کاربر می فرستد تا وی به سایه پناه ببرد.

فرار از آفتاب سوختگی با فناوری هوش مصنوعی

این دستگاه همچنین قادر به محاسبه میزان ویتامین دریافتی به وسیله کاربر در مدت وقت حضور در زیر نور خورشید هست. تمامی این اطلاعات از طریق برنامه موبایلی QSun قابل کنترل هست. کنترل میزان سلامت پوست صورت و اعلام میزان کرم ضدآفتاب مورد نیاز پوست بدن از جمله دیگر توانایی های این ابزار بافایده هست. هزینه خرید این محصول که در ابتدای تابستان به بازار می آید ۵۰ دلار است.

واژه های کلیدی: آفتاب | ابزار | محصول | کنترل | اختراع | سوختگی | ضدآفتاب | ویتامین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs