نشان انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

نشان: انجمن دانشگاه دانشگاه جهانگیری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اسرائیل ضرب شصت محکمی در جولان دریافت کرد / سردار شریف

رییس ستاد انتفاضه فلسطین اعتقاد است یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روز جهانی قدس امسال این است که کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده‌داری کعبه به آرزوی بزرگ فلسطین پ

اسرائیل ضرب شصت محکمی در جولان دریافت کرد / سردار شریف

سردار شریف: اسرائیل ضرب شصت محکمی در جولان دریافت کرد

عبارات مهم : اسلامی

رییس ستاد انتفاضه فلسطین اعتقاد است یکی از بااهمیت ترین شاخصه های روز جهانی قدس امسال این است که کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده داری کعبه به آرزوی بزرگ فلسطین پشت کرده اند و جانب آمریکایی ها را گرفته اند در نزد امت اسلامی رسوا شده است اند.

به گزارش خبرآنلاین، سردار رمضان شریف در صحبت پیش از خطبه نماز جمعه این هفته پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: روز قدس امسال قطعا با سال های گذشته متفاوت هست. سرزمین فلسطین 30 سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با دسیسه های انگلیسی ها و حمایت های آمریکایی ها، رژیم جعلی اسرائیل به اشغال درآمد. امروز 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و امسال در هفتادمین سال اشغال این سرزمین هستیم.

اسرائیل ضرب شصت محکمی در جولان دریافت کرد / سردار شریف

اهم سخنان وی به نقل از خبرگزاری‎ها از این قرار است:

*اگر ما بااهمیت ترین روش رژیم صهیونیستی را به فراموشی سپردن مساله فلسطین بدانیم ابتکار امام در نامگذاری روز جهانی قدس که متکی به گفتمان انقلاب اسلامی و حمایت توده ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران و کشورهای اسلامی و حامی های آرزوی بزرگ فلسطین هست، این روش اساسی را زیر پرسش می برد. هر سال در ماه مبارک رمضان و در آخرین ایام این ماه یک بار دیگر عنوان فلسطین و ظلمی که به مردم فلسطین شده است است در نزد افکار عمومی دنیا بازخوانی می شود.

*بزرگ ترین ضربه معنوی به رژیم صهیونیستی در روز قدس وارد می شود و همه تلاش آنها این بوده که این روز و این تصرف به فراموشی سپرده شود ولی خداوند بزرگ به برکت این نامگذاری هر سال در آستانه روز قدس با هزاران نشست، سخنرانی، تحلیل سیاسی، گزارش خبری و حضور انبوه ملت را در دومین راهپیمایی سطح ملی سالیانه این آرزوی بزرگ عظیم را زنده نگه داشت.

رییس ستاد انتفاضه فلسطین اعتقاد است یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روز جهانی قدس امسال این است که کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده‌داری کعبه به آرزوی بزرگ فلسطین پ

*امسال یکی از بااهمیت ترین شاخصه های روز جهانی قدس، حضور مردم نسل تازه فلسطین در صحنه مبارزه هست. جوانان 13 و 14 ساله ای که نسل سوم و چهارم فلسطینی ها هستند همانند نسل اول فلسطینیان آماده بازگشت به سرزمین مادری خود هستند. فرزندان غیور ملت فلسطین از فنسهای پوشالی حائل بین سرزمین مادری و مکانی که آنها مستقر هستند عبور خواهند کرد. بدون شک این دیوار حائل و فنسهای پوسیده نمی تواند حصار مستحکمی جهت رژیم صهیونیستی باشد.

*آرمان فلسطین زنده است و رژیم صهیونیستی رو به انحلال هست. از دیگر شاخصه های روز جهانی قدس امسال، حرکت انتحاری و جنون آمیز رییس جمهور نامتعادل آمریکا در انتقال سفارت خود به بیت المقدس شهر مسلمانان و شهر امت اسلامی هست. این کار آمریکایی ها یک خودزنی بود. خدا را شاکر هستیم که حتی کشورهای هم پیمان آمریکا نیز این واکنش‌ها غیرقانونی را بر نتابیدند و هیچ کشوری حاضر نشد سفارت خود را به بیت المقدس انتقال دهد. این اقدام نقطه عطفی در افشا شدن صورت آمریکایی ها در حمایت از رژیم صهیونیستی بود. کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده داری کعبه به آرزوی بزرگ فلسطین پشت کرده اند و جانب آمریکایی ها را گرفته اند در نزد امت اسلامی رسوا شدند، این یکی از بااهمیت ترین شاخصه های روز جهانی قدس امسال هست. در روز قدس امسال صف حامیان ملت فلسطین و صف کسانی که به ملت فلسطین خنجر زدند جهت افکار عمومی مشخص شده است است.

*روز جهانی قدس امسال در حالی برگزار می شود که خلافت خودخوانده داعش در سرزمین شام جمع شده است و حاشیه امنی که در شش سال گذشته جهت رژیم صهیونیستی طراحی شده است بود از هم پاشیده شده است هست. دست برتر جبهه مقاومت در آستانه هفتادمین سالگرد اشغال این سرزمین خبر خاص ای را در خود دارد، جهت نخستین بار بعد از اشغال این سرزمین، اسرائیلی ها ضرب شست جانانه ای را از بلندی های جولان دریافت کردند که در طول تاریخ اشغال این سرزمین بی سابقه بود و قطعا این شروع یک راه بزرگ هست. اسرائیلی ها باید بدانند که در نزد امت اسلامی و در نزد آزادیخواهان دنیا رژیمی منفور، کودک کش و ناقض همه قوانین و مقررات بین المللی و غده سرطانی منطقه خاورمیانه هستند.

اسرائیل ضرب شصت محکمی در جولان دریافت کرد / سردار شریف

*مردم فلسطین همان طور که پیرمردها و پیرزن های آنها کلیدهای منازل خود را به نسل تازه هدیه می دهند آخر روزی نسل تازه با همین کلیدها دروازه های شهرک هایی را که اسرائیلی ها در سرزمین های اشغالی احداث کرده اند، باز خواهند کرد و به سرزمین مادری خود باز خواهند گشت.

*امروز دست رژیم صهیونیستی در اعمال قدرت علیه فلسطینی ها بسیار خالی است آیا که آنها روزی صدام، داعش و حسنی مبارک را داشتند ولی امروز دستی خالی دارند و دست جبهه مقاومت که پشتیبان مهم آرزوی بزرگ فلسطین است پر است.

رییس ستاد انتفاضه فلسطین اعتقاد است یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روز جهانی قدس امسال این است که کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده‌داری کعبه به آرزوی بزرگ فلسطین پ

* امروز نه تنها در جبهه نظامی، بلکه در جبهه سیاسی نیز رژیم صهیونیستی شکست خورده هست. پیروزی حزب الله در لبنان و پیروزی مردم عراق در صحنه انتخابات و حضور شاداب و متراکم مردم یمن بعد از سال ها بمباران در صحنه حمایت از ملت فلسطین دستاوردهای بزرگی در برابر دستان خالی رژیم صهیونیستی هست. امید داریم روز جهانی قدس امسال به برکت این تحولات عظیم شاهد حضور شاداب و متراکم ملت در صحنه راهپیمایی باشیم. قطعا حضور ملت فلسطین شاداب ترین حضور در چهل سال گذشته خواهد بود.

واژه های کلیدی: اسلامی | فلسطین | آمریکایی | روز جهانی | انقلاب اسلامی | رژیم صهیونیستی | سرزمین های اشغالی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs